Mersin Karot Delici

Mersin Karot Delici

Mersin Karot Delici

MERSİN KAROT DELİCİ

Beton delici Mersin’da işlemi Karot makineleri olarak adlandırılmaktadır. Tüm yapı işlerinizde beton delme konusunda size hem zaman açısından hem de maddi açıdan çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

İhtiyaca ve isteğe göre betonlarda büyük küçük delikler açmak gerekmektedir. Bu ihtiyaç ve istek yuvarlak olabildiği gibi kare, dikdörtgen ve diğer birçok farklı şekillerde de olabilmektedir.

Beton delme işlemini karot delici makinaları dışında diğer eski ve zahmetli makinalarla yapmak oldukça maliyetli olmakla beraber yapınıza oldukça ciddi zararlar vermektedir. Beton delmeyi kırıcılarla yapmak da oldukça fazla zaman almakla beraber yarattıkları titreşimden dolayı beton içerisinde çatlaklar meydana getirmektedirler. Bu çatlaklar yapının direncini zayıflatmakla beraber ömrünü de zayıflatmaya neden olur. Karot delici makinelerin işlemi sırasında ortaya çıkan bu çatlaklar daha sonra suyun ve nemin de etkisiyle yapınızda çürümeye neden olur.

Ayrıca beton delmeyi kırıcılarla yaptığınızda kırıcıların yaydığı titreşimden dolayı betonun içinde bulunduğu demirin betondan ayrılması da söz olmakta ve bu da yapının oldukça büyük bir risk altına düşmesine neden olur.

Beton delme işlemini kırıcılarla yapmak istediğinizde asla istediğiniz ölçüde bir kırım veya parça alamazsınız. Çünkü, karot delici makineleri dışında kırıcılarla yaptığınız beton delme işlemi mutlaka hesap edilenden daha fazla olmaktadır. Misal, 5 cm’lik bir borunun geçmesi için kırıcılarla yapacağınız bir beton delme işlemi mutlaka daha büyük olacaktır.

Ayrıca beton delme işlemi sırasında betonda bulunan demirlerin kesimi de oldukça zahmetlidir.

Bu nedenle tüm bu yapı işleriniz için firmamız Jet Karot, karot makinalarıyla beton delme konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha rahat ve daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır.

Beton delme işlemini karot delici makineleriyle gerçekleştiren firmamız, beton delmeyi demirli veya demirsiz tüm zeminlere uygulayabilmekte, darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun şekilde sunmaktadır.

Karot delici Mersin makineleri beton delme işlemi sırasında betona herhangi bir titreşim vermez ve dolayısıyla titreşimden kaynaklanacak tüm riskleri de sıfıra indirmektedir.

Karot delici Mersin makineleriyle beton delme işlemi, kırıcıların günlerce yaptığı bir işi sadece bir içerisinde daha sağlam yapabilmektedir.

Kırıcılarla yapılan beton delme işlemi istenilen ölçüde bir delik veya kesim vermediği için daha harç ile tamir gerekmektedir. Ama karot delici Mersin makineleriyle yapılan beton delme işlemi istenilen ölçüde ve pürüzsüz bir delik veya kesim çıkardığı için daha sonra herhangi bir tamir gerektirmez.

Perde betondan tutun her türlü beton delme işlemlerinizde karot delici Mersin makineleri iş görmekte ve sizlere hem zamandan, hem işçilikten hem de büyük bir ekonomik masraftan tasarruf imkânı sağlar.

Jet Karot olarak Karot Delici Mersin makineleriyle ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 12 Temmuz 2018, id:7860
telefonwhatsappmail